Vacatures
voor Commissie Activiteiten en Commissie Evenementen
Activiteitencommissie (AC)
De activiteitencommissie is de verbinding tussen bestuur en de tientallen clubs binnen HEVO. De commissie bestaat uit een negental leden. Ieder lid is voor besturen van clubs aanspreekpunt. Ieder lid is dus de verbinding met een aantal clubs. In het onderhavige geval gaat het om een vacature voor met name de dansclubs binnen HEVO (linedance, werelddansen, zumba en vrije dans). De intensiteit hangt in sterke mate af van het beroep dat clubs op het lid van de AC doen. Dat kan dus van tijd tot tijd sterk wisselen. De commissie vergadert in beginsel 6 x per jaar.
Evenementencommissie (EC)
De evenementencommissie bestaat uit 10 leden. De commissie is jaarlijks verantwoordelijk voor een groot aantal evenementen. Denk daarbij aan carnaval, kerstviering, landenevenementen, opfriscursus rijvaardigheid, zondagse live concerten. De commissie werkt nauw samen met andere commissies bij o.a. HEVO klassiek, met HEVO het jaar uit, de vrijwilligers dag etc. De voorbereiding van alle activiteiten gebeurt in subgroepen met gebruikmaking van draaiboeken voor bestaande activiteiten. De commissie vergadert iedere maand op de 1e vrijdagochtend. Bij de voorbereiding hoort ook het inrichten en opruimen van de zalen.
Voor beide vacatures kunt u contact opnemen met de voorzitter Jos van Raak (mail: jos.vanraak@live.nl of telnr. 06-42 28 27 70
