Muzikale zondagmiddag met Mari de Bijl en Erik van Dijk als duo Haffel
op zondagmiddag 17 aug., 14.00 – 17.00 uur in De Ontmoeting
Zondag 17 augustus Mari de Bijl en Erik van Dijk als duo Haffel.
In juni 2024 heeft oud Rosmalenaar Mari de Bijl opgetreden bij HEVO met zijn band de Knoesten. Dit was een groot succes dat zowel bij Mari als bij ons naar meer smaakt.
Mari liet ons weten dat hij samen met componist en multi-instrumentalist Erik van Dijck uit Eindhoven sinds twee jaar ook regelmatig optreedt met eigen werk van de twee als duo Haffel. De liedjes zijn afwisselend serieus of grappig en worden afgewisseld met grappige gedichtjes of observaties. Het zijn, op een dramatisch lied over Mari en zijn kippen na, (Mari is herstellende), andere liedjes dan hij met de Knoesten brengt.
Alles bij elkaar genoeg ingrediënten voor een gezellige middag. De liedjes worden overwegend in het Rosmalens dialect gezongen, want daar is Mari mee opgegroeid.
Dit alles is in De Ontmoeting en start om 14.00 uur
Zondag 17 augustus, 14.00 – 17.00 uur in De Ontmoeting
